Munkakör
Operátor (Ingyen szállással)
Általános információk

Betanított operátori munkakörbe keresünk új kollégákat azonnali kezdéssel.

Munkaidő: Délelőttös: 06:00-18:00 Délutános: 18:00-06:00
Szünetek: 2óránként (étkezési szünet hosszabb)

Munkakörülmény: normal, beltéri
Munka nehézségi foka: moderált álló
Munkaruha, munkacipő: biztosítva

Bejárás: Ingyenes céges buszjárat

Bruttó alapbér: 1283Ft+ pótlékok
-Cafeteria: nettó 12.500, 3. hónaptól 25.000Ft/hó
-Melegétkezési hozzárjáulás 10.500Ft értékeben
-Éves bónusz: 40-60.000Ft között

-Havi 1x hazautazási költségtérítés

Szállás: ingyenesen, Budapesten

Feladatok

Operátor – többnyire álló munka, anyagmozgatás (nem erős fizikai) tálcát kell pakolni békára, onnan át egy görgő sorra könnyű, minőség-ellenőrzés (vizuális, henger alakú kerámia filterek 2-4kg maximum)

Végzettség/Tapasztalat

Az állás betöltéséhez semmilyen végzettségre nincs szükség, ellenben nagyon nagy előnyt jelent bármilyen autóipari tapasztalat.

Position: Operátor (Ingyen szállással)

Köszönjük jelentkezését! Kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot!

Szükséges nyelvtudás
Nyelvtudás nem szükséges
Munkakezdés
Azonnal
Alkalmazás
Hosszútávú
Iparág
Autóipar
Munkavégzés helye
Magyarország/Dunavarsány
PDF Export
Munkaidő
12 órás műszak, 3 nap munka 3 nap szabad
Bruttó alapbér
1280 € - 1380 €
Megosztás dátuma
2019-03-31
Hirdetés érvényessége
2020-01-01