Position title
Élelmiszer-ipari csomagolás
Általános leírás

Megbízható Partnerünk számára keresünk új munkavállalókat holland alkalmazotti jogviszonyba, a munkavégzés különböző élelmiszer-ipari gyárakban történik.

Férfiak/Nők/Párok jelentkezését egyaránt várjuk!
Munkavégzés helye: Leerdam környéke

Munkakörök: csomagolás,csomagolás,minőség-ellenőrzés,operátor

Elvárások

– angol nyelvtudás (értse meg a feladatokat, utasításokat–A2-es)
– dolgozni akaró, komoly munkavállaló aki megérti, hogy Hollandiában is dolgozni kell
– párok esetében: ha elfogadják, hogy nem feltétlenül kerülnek egy munkahelyre (szállás természetesen közös)
– flexibilitás: azt, hogy ki melyik munkakörbe fog kerülni, azt a kinti koordinátor dönti el kompetenciák alapján
– erkölcsi bizonyítvány

Mit kínál partnerünk?

-Bér:10,2€ – 11€ + műszakpótlékok
-Pontos kifizetéseket, elszámolásokat
-Lakásokban, NEM munkásszállón történő elhelyezést (92€/hét)
-Ingyenes bejárást
-Holland alkalmazotti jogviszonyt
-Hosszú távú munkalehetőséget és előrelépési lehetőségeket

Kezdés: folyamatos, megegyezés kérdése
Kiutazás: minden esetben önköltséges

Position: Élelmiszer-ipari csomagolás

Köszönjünk! Kollégánk hamarosan keresni fogja!

Szükséges nyelvtudás
Minimum A2-es angol/holland nyelvtudással
Munkakezdés
Azonnal
Iparág
Élelmiszer-ipar
Munkavégzés helye
Hollandia / Leerdam
Munkaidő
8óra Több műszak
Bruttó alapbér
10,2 € - 11 €
Megosztva
2019-03-31