Munkakör
Élelmiszer-ipari szalagmunka / Gépkezelés
Általános információk

Munkakör:

Nőknek: mérlegelés, paprikatöltés

Férfiaknak: gépkezelő, leszedő, keverő, ládamosó

  • Stabil, hosszútávú munka
  • Bruttó 9.2 € – 12€ / óra munkakörtől függően
  • Prémiumok teljesítés függvényében (+ 1€ – 2 € / óra )
    Ledolgozott órák száma: 170-200 óra/hó
  • 2 hét után előleg
  • Németországi alkalmazotti jogviszony
  • Kedvezményes szálláslehetőség: 190€/ fő mely összeg tartalmazza a rezsi költséget is, elhelyezés 2 személyes, fürdőszobával és wc-vel ellátott szobákban, a közös helység; konyha, melyben zárható hűtő, mikro, sütő, tűzhely található.
  • Munkába járás saját tulajdonú kisbuszokkal
  • Munkaidő: Hétfőtől – Péntekig 10 órás munkaidő, melyből 2x fél óra szünet – 2 műszakos munkarend (kivételes esetekben szombati napon is)

Elvárások

Elvárások:

  • Állóképesség
  • Monotonitástűrés
  • Megfelelő egészségi állapot
  • Alkalmazkodó képesség és szorgalom

Valóban csak azok küldjék el jelentkezésüket, akik tisztában vannak a munka jellegével! Erős fizikumra, teherbírásra és kitartásra van szükség.

Kiutazás: egyénileg saját költségen

Position: Élelmiszer-ipari szalagmunka / Gépkezelés

Köszönjük jelentkezését! Kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot!

Szükséges nyelvtudás
Nyelvtudás nem szükséges
Foglalkoztatás

Teljes munkaidő

Munkakezdés
Azonnal
Alkalmazás
Hosszútávú
Iparág
Élelmiszer-ipar
Munkavégzés helye
Németország/Westenholz, Németország
Munkaidő
10 óra, 2 műszakban
Bruttó alapbér
9,2 € - 12 €
Megosztás dátuma
2019-03-31