Munkakör
Csomagolás
Általános információk

Megbízható Partnerünk számára keresünk új munkavállalókat holland alkalmazotti jogviszonyba, a munkavégzés egy baromfi végtermékfeldolgozó  lenne.
Fontos kiemelnünk, hogy NEM VÁGÓHÍDRÓL van szó, a munka egyáltalán nem nehéz fizikai munka, ahogyan az általában lenni szokott!

Férfiak/Nők/Párok jelentkezését egyaránt várjuk!
Munkavégzés helye:Rotterdam környéke

Munkakörök: csomagolás

Elvárások

– dolgozni akaró, komoly munkavállaló aki megérti, hogy Hollandiában is dolgozni kell
– párok esetében: ha elfogadják, hogy nem feltétlenül kerülnek egy munkahelyre (szállás természetesen közös)
– flexibilitás: azt, hogy ki melyik munkakörbe fog kerülni, azt a kinti koordinátor dönti el kompetenciák alapján

Mit kínál Partnerünk?

-Bér:9,33€  + műszakpótlékok
-Pontos kifizetéseket, elszámolásokat
-Lakásokban, NEM munkásszállón történő elhelyezést (92€/hét)
-Ingyenes bejárást
-Érkezéskor holland bankkártyát
-Holland alkalmazotti jogviszonyt
-Hosszú távú munkalehetőséget és előrelépési lehetőségeket
-Angolul jól beszélő jelölteknek más jellegű munkaköröket

Kezdés: folyamatos, megegyezés kérdése
Kiutazás: minden esetben önköltséges

Position: Csomagolás

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Szükséges nyelvtudás
Nyelvtudás nem szükséges
Foglalkoztatás

Teljes munkaidő

Munkakezdés
Azonnal
Alkalmazás
Hosszútávú
Iparág
Élelmiszer-ipar
Job Location
Hollandia / Rotterdam, Hollandia
Munkaórák
8-10 óra
Bruttó alapbér
9,33 €
Megosztás dátuma
2019-03-31