Munkakör
Raktári munkakör (München környéke-TÚLJELENTKEZÉS/Várakozási idő 8-12hét))
Általános információk

 Azon Pályázókat előnyben részesítjük, akiknek saját autójuk van.

Megbízható, több éve működő Partnerünk keres Németországba új kollégákat raktárosi pozícióba.

Feladatok: order-picker, áruösszekészítés, csomagolás, ruhahajtogatás, egyéb betanított raktári feladatok

Munkavégzés helye: München vonzáskörzete

Feltételek:
– saját autó

Előny:
– német nyelvtudás
– raktári tapasztalat

Mit kínál Partnerünk?
  • német alkalmazotti jogviszony / biztosítás
  • pontos kifizetések
  • hosszútávú munkák nagy raktárakban mint pl.: Puma, Adidas stb…
  • szálláslehetőség (250-350€/hónap)

Position: Raktári munkakör (München környéke-TÚLJELENTKEZÉS/Várakozási idő 8-12hét))

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Szükséges nyelvtudás
Nyelvtudás nem szükséges
Iparág
Logisztika/Raktározás
Munkavégzés helye
Németország/München környéke
Műszakok
8-9 óra 1-2 vagy 3 műszakban
Bruttó órabér
9,79 €
Megosztva
2019-04-18