Munkakör
Segédmunka
Általános leírás

Megbízható partnerünk főleg építőipari segédmunkákkal , tűz és vízkár utáni rom eltakarítással , építőipari takarítással, ipari takarítással épületbontással  és nemrég  egy parkgondozással foglalkozó vállalatnak biztosít munkaerőt. Jelenleg a legnagyobb részt az épületbontás, és az építőipari segédmunkák teszik ki.

Elvárások

– Legyen építőipari ,bontásban szerzett, kertészeti tapasztalat ( Néha elegendő ha nem profi szinten de otthon , barátoknak segített ház körüli dolgokat megoldani, volt már építkezésen , ismeri az alap szerszámokat és használatukat.)
– Rendelkezzen saját autóval vagy legyen jogosítványa
– Rendelkezzen valós nyelvismerettel, Angol , Holland ( elegendó ha alapmondatokban ki tudja fejezni magát, megérteti magát , megérti mit kérnek tőle

Az alábbi felsorolásból legalább 2 feltételnek kell megfelelni a sikeres pályázathoz!

Mit kínál partnerünk?

-Holland bejelentés , Magyar nyelvű szerződéssel
-Heti fizetés : ez függ a munka típusától,pl bontás, vagy takarítás . Negyven órára nettó 300-400 Euro között lehet keresni.

Ebből már le van vonva a lakhatás és a biztosítás.
Lakhatás :Főleg családi házakban vannak elszállásolva a dolgozók ezek a házak teljesen fel vannak szerelve. Internet, mosási főzési lehetőség.
Egy szobában maximum ketten vannak.
Ha saját autóval érkeznek akkor a munkába járás költségeit 0,19 Euroval térítik.

Ez a gyakorlatban annyit tesz, hogy fedezi az üzemanyagpénzt és egy kicsit keres is vele.

Mi segítunk a Holland adószám a  BSN szám megszerzésében.
Információt adunk a bankszámlanyitással kapcsolatban
Általánosságban segítjük, információkkal a dolgozóink kinti életét

Position: Segédmunka

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Szükséges nyelvtudás
Nem szükséges,de előnyt jelent!
Iparág
Építőipar
Munkavégzés helye
Hollandia
Munkaóra/Műszakok
40 óra / hét
300
300 € - 400 €
Megosztva
2019-05-19