Munkakör
Szerelő munkatárs
Feladatok

Feladatok :

-Szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése levegő ellátó és fékvezérlő egységek a megadott technológiai utasítások alapján

-Gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése

-Gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok

töltése

-Gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos

ellenőrzése

Elvárások

-Több műszakos munkarend vállalása

-Középfokú mechanikai vagy elektronikai végzettség

-Hasonló területen szerzett tapasztalat

-Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre

Előny:

-Autóipari környezetben eltöltött idő előnyt jelent

-Angol és/vagy német nyelvismeret előnyt jelent

– MS Office csomag magabiztos használata

Bérezés

Bérezés:

Alapbér: min. 230.000 Ft/hó

Műszakpótlék: 50% (18:00-06:00 között)

Túlmunka díja munkanapon: munkanapon 50%, pihenőnapon: 100%

Teljesítménybónusz (mozgóbér): az alapbér 20%-a

Cafeteria az 1. hónaptól: bruttó 26.300 Ft / hó szabadon választható,

Egyéb juttatások: utazási hozzájárulás (max. 40.000 Ft/hó)

Munkarend

Munkarend:

Munkavégzés hétfőtől péntekig (esetenként előfordulhat szombati munkavégzés is),
2 vagy 3 műszakos munkarend:

Position: Szerelő munkatárs

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Munkavégzés helye
Budapest
Munkaórák száma/Műszakok
2 vagy 3 műszak
Megosztva
2019-04-11