Munkakör
Szobalány
Általános információk

Megbízható Partnerünk számára keresünk új munkavállalókat holland alkalmazotti jogviszonyba- szobalány/szobafiú- munkakörökbe, igényes szállodában!

Férfiak/Nők/Párok jelentkezését egyaránt várjuk!
Munkavégzés helye: Amsterdam

Munkakör: szobalány

Elvárások

– angol nyelvtudás (értse meg a feladatokat, utasításokat–A2-es)
– dolgozni akaró, komoly munkavállaló aki megérti, hogy Hollandiában is dolgozni kell

Mit kínál Partnerünk?

-Bér:10,62€ + műszakpótlékok
-Pontos kifizetéseket, elszámolásokat
-Lakásokban, NEM munkásszállón történő elhelyezést (92€/hét)
-Ingyenes bejárást
-Holland alkalmazotti jogviszonyt
-Hosszú távú munkalehetőséget és előrelépési lehetőségeket

Kezdés: folyamatos, megegyezés kérdése
Kiutazás: minden esetben önköltséges

Position: Szobalány

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Szükséges nyelvtudás
Minimum A2-es angol/holland nyelvtudással
Iparág
Vendéglátás
Munkavégzés helye
Hollandia/Amsterdam
Munkaórák
40-45/hét
Bruttó alap órabér
10,62 €
Megosztva
2019-03-31