Munkakör
Targoncás
Általános információk

Megbízható Partnereink számára keresünk új munkavállalókat holland alkalmazotti jogviszonyba, targoncás munkakörbe!

Munkavégzés helye: változó ( Roosendal/Rotterdam )
A munka végzés helye attól függ, hogy meleyk raktárba keresnek éppen munkaerőt .

Munkakör: targoncás

Elvárások

Elvárások:
– érvényes targoncás jogosítvány
– kommunikatív angol nyelvtudás (értse meg a feladatokat, utasításokat, legalább erős A2)
– dolgozni akaró, komoly munkavállaló aki megérti, hogy Hollandiában is dolgozni kell
– párok esetében: ha elfogadják, hogy nem feltétlenül kerülnek egy munkahelyre (szállás természetesen közös)
– flexibilitás: azt, hogy ki melyik raktárba fog kerülni a kinti koordinátorral egyeztetheti

Mit kínál Partnerünk?

-Bér:12€ + műszakpótlékok (targoncásoknak 12€)
-Pontos kifizetéseket, elszámolásokat
-Lakásokban, NEM munkásszállón történő elhelyezést 80-90€/hét)
-Holland alkalmazotti jogviszonyt
-Hosszú távú munkalehetőséget és előrelépési lehetőségeket

Kezdés: folyamatos, megegyezés kérdése
Kiutazás: minden esetben önköltséges

Position: Targoncás

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Szükséges nyelvtudás
Minimum A2-es angol/holland nyelvtudással
Alkalmazás típusa

Teljes munkaidő

Munkakezdés
Folyamatos
Alkalmazás
Hosszútávú
Iparág
Logisztika
Job Location
Hollandia
Munkaidő
8 óra Több műszak
Bruttó alapbér
12 € - 13 €
Megosztva
2019-03-31