Munkakör
Üvegházi betanított munkák
Általános információk

Megbízható Partnerünk számára keresünk új munkavállalókat holland alkalmazotti jogviszonyba üvegházi munkáira.

Férfiak/Nők/Párok jelentkezését egyaránt várjuk!
Munkavégzés helye:Poeldijk vagy Blejswijk környéke

Munkakörök: üvegházi betanított munkák (paradicsomos, uborkaüvegház, virágos üvegház)

Elvárások

– dolgozni akaró, komoly munkavállaló aki megérti, hogy Hollandiában is dolgozni kell
– párok esetében: ha elfogadják, hogy nem feltétlenül kerülnek egy munkahelyre (szállás természetesen közös)
– flexibilitás: azt, hogy ki melyik munkakörbe/üvegházba fog kerülni, azt a kinti koordinátor dönti el kompetenciák alapján

Mit kínál Partnerünk?

-Bér:9,82€ + műszakpótlékok
-Pontos kifizetéseket, elszámolásokat
-Lakásokban/családi házakban történő NEM munkásszállón történő elhelyezést (92€/hét)
-Ingyenes bejárást
-Holland alkalmazotti jogviszonyt
-Hosszú távú munkalehetőséget és előrelépési lehetőségeket
-Angolul jól beszélő jelölteknek más jellegű munkaköröket

Kezdés: folyamatos, megegyezés kérdése
Kiutazás: minden esetben önköltséges

Position: Üvegházi betanított munkák

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Szükséges nyelvtudás
Nyelvtudás nem szükséges
Munkakezdés
Azonnal
Iparág
Üvegház
Munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
8-10 óra
Bruttó alapbér
9,82 €
Megosztva
2019-03-31